İnsan Kaynakları

Açık pozisyonlarla veya genel başvurularınız için aşağıdaki formu kullanabilir yada info@battalgaziinsaat.com adresine detaylı özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Özgeçmişlerinizi Battalgazi İnşaat’a bahsedilen yollardan herhangi biri ile iletmeden önce, şirketimiz tarafından iş başvurusunda bulunan adaylardan talep edilen kişisel verilere ve bu verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metnini okuduğunuzdan emin olunuz.

Özgeçmişiniz İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından gizlilik ilkesine bağlı kalınarak saklanacak, niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle en kısa sürede bağlantıya geçilecektir.

İlgili Kişinin Kişisel Verilerinin İşlenmesi ve Korunması Kapsamında Başvuru Formu

 


Bu ilan genel başvuru niteliğindedir. Battalgazi İnşaat'a başvuruda bulunmak istiyorsanız çalışmak istediğiniz alanı / bölümü belirten bir ön yazı ile birlikte bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuz orta ve uzun vadede açılabilecek pozisyonlarda değerlendirilecek olup, niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temas kurulacaktır. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail Adresiniz

Mesleğiniz
CV Ekle (word, pdf, jpg, png)

Firmamıza İletmek İstediğiniz Mesajınız (var ise yazınız)

Güvenlik Kodu: 65373    
Her şey “Medeniyetin Kalbi Battalgazi” için
2020 - Battalgazi İnşaat A.Ş. | Gizlilik Bildirimi - Çerez Politikası - Kullanım Koşulları